Exkurze do SPŠ elektrotechnické pro žáky 8. a 9. tříd

Dne 25. října 2016 se naši žáci zúčastnili v prostorách VOŠ a SPŠE Plzeň (Koterovská 85) akce s názvem „Otevíráme dveře vzděláním". Akce byla zaměřena na podporu technického vzdělávání, ověření technických a praktických dovedností žáků, jejich ekonomické a jazykové gramotnosti zábavnou a jednoduchou formou. K tomu bylo možné navštívit expozice 45 významných zaměstnavatelů – výrobních společností či technických fakult Západočeské univerzity, které nabízeli našim žákům také možnost praktických ukázek (např. odlévání čokolády, představení závodní formule, apod.)

Současně mohli naši žáci získat informace o studiu na VOŠ a SPŠE v rámci Dne otevřených dveří, se kterým je akce spojena.

Otevřeny budou i elektrotechnické laboratoře. Čekaly nás zábavné pokusy, prezentace výpočetní techniky s novými iPady, elektromobil sestavený studenty školy.

Bližší informace zde.