Tři medaile ve třech dnech

Velmi úspěšný závěr týdne prožila Veronika Pučelíková, žákyně IV. B.

Zúčastnila se Krajského kola recitační soutěže v Horšovském Týně, odkud s přehledem postoupila na Celostátní přehlídku dětských recitátorů. Ta proběhne 9. – 11. 6. ve Svitavách. „Další kolo už není soutěžní, je to přehlídka recitátorů, kteří sem postoupili. Budou zde probíhat různé workshopy a setkání s herci. Věřím, že si to celá rodina moc užijeme“, říká k tomu Verča.

Další den reprezentovala Verunka školu na závodech štafet v atletice. Mezi plzeňskými školami obsadila spolu s kamarády 2. místo a vybojovali si tak postup do Krajského kola.

Do třetice obdržela zlatou medaili za vítězství v závodech teamgymu v Říčanech, kde pod vedením trenérky Šárky Pečenkové obsadila děvčata první místo.

Veronice všichni moc gratulujeme a děkujeme rodičům, kteří na ni mohou být po právu hrdí.