Výtvarná soutěž Děti a sport

V dubnu 2017 vyhlásil ÚMO Plzeň 4 výtvarnou soutěž s názvem „Děti a sport“. Téma naši třídu 3. A zaujalo, a proto jsme se rozhodli do soutěže přispět. Vybrali jsme asi 15 děl. Paní vychovatelka Jana Kondelíková odvezla obrázky spolu s koláží vytvořenou ve školní družině všemi dětmi do D klubu v Doubravce. S napětím jsme očekávali vyhlášení výsledků soutěže a přáli si, aby se někdo z naší třídy probojoval na některé z předních míst.

Podařilo se to Tereze Šuchmanové – obsadila v konkurenci 300 hodnocených výtvarných prací krásné 3. místo se svým obrázkem „Lezu jako Spiderman“, kde namalovala sama sebe na horolezecké stěně.

Zúčastnila se spolu s rodiči slavnostního předání cen a odvezla si mnoho pěkných cen a diplom. Vítězná díla jsou k vidění v zasedací síni ÚMO Plzeň 4, výstava potrvá do konce srpna 2017.

Gratulujeme!