Třídění hliníku

Třídění hliníku – průběžné hodnocení na 2. stupni

Do akce Třídíme hliník se i letos zapojila většina tříd na 2. stupni naší školy. Do odevzdání vytříděného hliníku nám ještě zbývají necelé 4 měsíce, ale už teď máme v pytlích několik desítek kilogramů plechovek, víček a dalších hliníkových obalů od potravin.

Pokud porovnáme počty zapojených žáků z jednotlivých tříd, jsou nejaktivnější žáci 7. C, 6. B a 8. C, ve kterých třídí čtvrtina až polovina všech žáků. V ostatních třídách se jedná spíš o jednotlivce.

Pokud porovnáme celkovou hmotnost hliníku za třídu, jsou nejlepší třídy 7. C, 9. C, 6. B a 8. C.

Největší množství hliníku dodali následující jednotlivci:  R. Urbánková ze 7. C, M. Fruhwirt z 9. C a B. Matasová z 8. C.

Děkujeme nejen žákům, ale především rodičům (a případně dalším příbuzným), kteří mají nepochybně stejnou, ne-li větší zásluhu než naši žáci. Zároveň doufáme, že budete v třídění hliníku pokračovat.

Mgr. Jana Šoupová