SCIO, projekt SCATE

Na jaře se celkem 20 žáků (11 z 5. ročníků a 9 z 8. ročníků) zúčastnilo testování anglického jazyka. Testování proběhlo v rámci projektu SCATE (Scio Computer Adaptive Test of English) společnosti SCIO.

Z výsledků žáků 5. ročníků vyplývá, že více než 80% testovaných žáků naší školy splňuje očekávaný výstup (A1) nebo jsou lepší. Asi 20% testovaných žáků našich 5. tříd dokonce splňuje úroveň A2, kterou RVP očekává od žáka na konci 9. ročníku.

Z výsledků žáků 8. ročníků vyplývá, že všichni naši testovaní žáci splnili očekávaný výstup (A1), více než 44% z nich splňuje úroveň A2, kterou RVP očekává od žáka na konci 9. ročníku a více než 22% splňuje dokonce úroveň B1, ze které vychází maturitní zkouška!

Všem zúčastněným i jejich učitelům blahopřejeme!