Divadelní představení pro naše žáky

Již 2. rokem využívá naše škola zlevněné dopolední divadelní předplatné pro školy. Loňských 26 zájemců z řad žáků se rozrostlo na letošních 66. V letošním školním roce jsme v rámci projektu „Výchova kulturou a uměním“ už zhlédli balet Labutí jezero (předplatné S1) a muzikál Zvonokosy (předplatné S 10).

Ve školním roce  2017/2018 navštívíme opět celkem čtyři divadelní představení v celkové ceně 500 Kč. Tyto kulturní akce jsme letos doplnili o návštěvy zákulisí. Novou scénu jsme si prohlédli v říjnu, v prosinci navštívíme i zákulisí Velkého divadla.

Zmíněné aktivity nejsou povinné, týkají se jen zájemců z vybraných tříd. Snad právě proto nemusíme řešit kázeňské problémy. Naše děti se umí chovat kulturně, stačí dát jim k tomu příležitost.

Mgr. Puchrová a Mgr. Šteflová