31. základní škola
Elišky Krásnohorské 10
323 00 Plzeň

Vyhledávání

Oficiální informační server města Plzně

Přihlášení

Škola online
Přihlášení do aplikace iStravné
Přihlášení do aplikace Školní program

Pro budoucí prvňáčky

Seznam pomůcek a potřeb žáka 1. třídy - informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Veškeré informace pro rodiče budoucích prvňáčků (zápisy, kontakty, prezentace)

Projekty

Pedagogové školy ve školním roce 2017/2018

Vedení školy
ředitel školyMgr. Václav Fišer
zástupce pro 1. stupeň Mgr. Miluše Kurzová
zástupce pro 2. stupeňMgr. Vladimír Hrubý
1. stupeň
I. AMgr. Jana Baxová
I. BMgr. Lucie Richterová
I. CMgr. Vendula Sudová
I. DMgr. Andrea Kejhová
II. AMgr. Šárka Pečenková
II. BMgr. Lenka Vítová
II. CMgr. Jitka Kaiserová
II. DMgr. Miroslava Levá
III. AMarcela Hupačová
III. BMgr. Jana Maříková
III. CMgr. Alena Procházková
III. DMgr. Michaela Kolorosová
IV. AMgr. Kateřina Vrzáková
IV. BMgr. Hana Pudilová
IV. CMgr. Ivana Golová
IV. DMgr. Veronika Soukupová
IV. EMgr. Jana Hajšmanová
V. AMgr. Petra Lisecová
V. BMgr. Markéta Peštová
V. CMgr. Petra Křížková
V. DMgr. Hana Musilová
 Mgr. Dagmar Hrdličková 
 Mgr. Barbora Provinská 
 Mgr. Marcela Fillingerová
 Mgr. Jana Ulčová 
2. stupeň
VI. AMgr. Blanka Matasová
VI. BMgr. Jana Šoupová
VI. CMgr. Libor Pelcman
VI. DMgr. Veronika Škoulová
VII. AMgr. Luboš Novák
VII. BMgr. Eva Puchrová
VII. CBc. Filip Rom
VII. DMgr. Jana Fegová
VIII. APhDr. Miroslava Huclová, Ph.D.
VIII. BPhDr. Jan Tětek
VIII. CMgr. Jitka Pelcmanová
IX. AMgr. Libuše Kašparová
IX. BMgr. Irena Navrátilová
IX. CMgr. Jitka Šteflová
 Mgr. Ilona Došlá 
 Mgr. Lenka Šudáková 
 Mgr. Lukáš Hupač 
 Mgr. Marcela Haasová 
 Bc Oldřich Kříž
 Mgr. Vladislava Haasová
 Mgr. Vendula Šípková 
 Mgr. Adam Sýkora
 Mgr. Zbyněk Rubáš 
 PhDr. Jaroslava Šmrhová 
 Mgr. Nikola Havelková
ŠD – 10 oddělení
1. odděleníDaniela Bajtková 
2. odděleníJana Kondelíková 
3. odděleníMária Frončková 
4. odděleníBc. Lenka Zavadilová 
5. odděleníZora Boušová 
6. odděleníDagmar Gracíková
7. odděleníBc. Lucie Šedivcová
8. odděleníMgr. Lucia Laluhová 
9. odděleníBc. Tomáš Škoda 
10. odděleníBc. Petra Beranová
Asistenti TP žáků 
 Miroslava Kotorová
 Veronika Zichová
 Bc. Lenka Zavadilová
 Jana Kondelíková
 Karla Vrbová
 Jitka Denková 
Speciální pedagog
 Mgr. Alena Pokomandyová
Sociální pedagog
 Mgr. Marek Černý
Výchovný poradce
 Mgr. Jitka Šteflová
Metodik prevence
 Mgr. Jana Šoupová

vytisknout stránku
Design by SITMP